• Święto Patrona Chorągwi 2017
  • TADEK 2016 Poznaj najlepszych małopolskich instruktorów 2016 roku!
  • Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego 2017 w Małopolsce! w Małopolsce!
Święto Patrona Chorągwi 20171 TADEK 20162 Harcerstwo? To proste!3 Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego 2017 w Małopolsce!4

Program szkoleniowy, opracowany przez specjalistów współpracujących z Harcerską Szkołą Ratownictwa, oparty jest o nowatorskie metody pracy z młodzieżą. Pozwoli on nie tylko na przekazanie wiedzy, ale będzie pełnił również niezwykle istotne funkcje wychowawcze.

Ma on na celu rozwinięcie poczucia odpowiedzialności, aktywności życiowej, postaw ukierunkowanych na współpracę w grupie oraz rozwój wrażliwości i pomoc drugiemu człowiekowi. Zakładane efekty umożliwią rozwój osobisty uczestników projektu oraz przygotują młodych ludzi do podejmowania działań ratowniczych w przypadku zagrożenia życia i zdrowia w sytuacjach dnia codziennego oraz w chwili ogólnonarodowej mobilizacji, a także przyczynią się do pogłębiania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków

Partnerzy: