• Święto Chorągwi Krakowskiej Rynek Główny w Krakowie
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Pierwszy raz w naszej Chorągwi odbędzie się kurs podharcmistrzowski Wood Badge, na który serdecznie zaprasza Zespół Kadry Kształcącej "Wierchy".

Zjazd odbędzie się w formule dwóch biwaków:

Pierwszy - 7-dniowy, w terminie 9-15.09.2018 r. na terenie Małopolski
Drugi - w pierwszy weekend marca 2019 r.

Wymagania wobec uczestników:

• opinia komendanta macierzystego hufca (w formie papierowej lub elektronicznej),
  • minimalny wiek – ukończone 18 lat,
  • stopień przewodniczki/przewodnika (do ukończenia kursu wymagane jest otwarcie próby podharcmistrzowskiej),
  • uzupełnienie ankiety zgłoszeniowej wraz z zamieszczeniem linku do filmiku opowiadającego o uczestniku

Termin zgłoszeń: 05.06.2018 r.

Ilość miejsc ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń, instruktorzy Chorągwi Krakowskiej mają pierwszeństwo.

Koszt: 350 zł (oba biwaki), możliwość płatności w II ratach (150 zł i 200 zł)

Warunki ukończenia kursu:

• Udział w obu biwakach kursowych oraz uczestnictwo we wszystkich zajęciach,
  • Przedstawienie relacji z Próby Wodza na biwaku podsumowującym,
  • Pozytywna ocena pracy na kursie przez kadrę.

Szczegóły znajdziecie na stronie kursu www.woodbadge.krakowska.zhp.pl

Pytania prosimy kierować na adresy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.