• Święto Chorągwi Krakowskiej Rynek Główny w Krakowie
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

Chorągwiana Komisji Stopni Instruktorskich zaprasza na warsztaty dla członków Hufcowych Komisji Stopni Instruktorskich.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla początkujących jak i doświadczonych członków KSI. Podczas warsztatów zrealizowany zostanie program szkolenia Lider + Moduł III „System pracy z Kadrą w praktyce”. Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się bliżej z dokumentami związanymi z pracą z kadrą: Systemem Pracy z Kadrą, Indywidualną Ścieżką Rozwoju oraz Mapą Kompetencji.

Podczas warsztatów znajdzie się również czas na wymianę doświadczeń i rozmowę o problemach KSI oraz na spotkanie z przedstawicielami Chorągwianej Komisji Stopni Instruktorskich.

Nie jest to kurs przygotowujący do pełnienia funkcji członka KSI lecz forma doskonaląca, dla osób już mających doświadczenie w pracy KSI.

Uczestnicy: Członkowie Hufcowych Komisji Stopni Instruktorskich. Min. 6 Max 30 osób.

Termin: 24-25.02.2017 Zgłoszenia do 15.02

Miejsce: Komenda Hufca Nowa Huta ul, Kaczeńcowa 7, 31-831 Kraków

Cena: 50 zł. Obejmuje: nocleg, posiłki, materiały

KadraKomendant: Hm. Maciej Kluza, z-ca przew. KSI Chorągwi Krakowskiej SOKK, Hm. Ewa Ptasznik – przew. KSI Chorągwi Krakowskiej, hm. Beata Madej – szef ZKK Wierchy, SOKK