Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Zapraszamy komendantów, komendy i instruktorów hufców do udziału w szkoleniu Lider + I moduł "Kierowanie ludźmi w praktyce".

Program LIDER+ to szkolenia przeznaczone dla instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego podejmujących rolę liderów kierujących pracą różnych zespołów instruktorskich w swoich środowiskach działania. Celem programu jest doskonalenie jakości przywództwa sprawowanego przez harcerskich liderów oraz zwiększenie skuteczności procesu pracy z kadrą. Tematami zajęć będą m.in. zadania lidera w kierowaniu ludźmi, asertywna postawa lidera wobec współpracowników, autorytet lidera i narzędzia wspierania rozwoju: delegowanie zadań i uprawnień.

Trenerki: hm. Grażyna Widera, hm. Patrycja Gołębiowska

Uczestnicy: komendanci hufców, członkowie komend hufców oraz instruktorzy działający na poziomie hufca

Termin: 21-22 października 2017 (zajęcia w sobotę od 9.00 do niedzieli do 15.00)

Miejsce: Korzkiew