• Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

12 sierpnia 2018r. odeszła na wieczną wartę Druhna hm.Danuta Bobek członkini- założycielka SPH, wieloletnia instruktorka Nieprzetartego Szlaku Głównej Kwatery i Krakowskiej Komendy Chorągwi ZHP.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 17 sierpnia 2018 r. o godz. 9.00 w kaplicy na Cmentarzu Rakowickim, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku.