Adres
Karmelicka 31, 31-131 Kraków
Telefon
12 633 33 57
    //Tekst odpowiada za dolną część tekstu bannera
  • Mamy Moc! Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej Inauguracja Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej
  • Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski na Rok Kościuszkowski
  • Harcerstwo? To proste! To proste!
  • Zlot ZHP Gdańsk 2018 nie jutro!
Święto Chorągwi Krakowskiej1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot ZHP Gdańsk 20184

 

Na mocy Uchwały Nr 65/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 7 października 2017 r. w sprawie wpływu skutków reformy edukacji na system metodyczny ZHP, Rada Chorągwi oraz Komenda Chorągwi Krakowskiej zaprasza małopolskich instruktorów, posiadających doświadczenie w prowadzeniu gromady/drużyny, na otwarte konsultacje instruktorskie w sprawie zmian metodycznych, które odbęda się 27 lutego w Tarnowie oraz 28 lutego w Krakowie. 

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej | Polityka prywatności