Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Przedstawiamy listę delegatów ZHP Chorągwi Krakowskiej na XL Zjazd ZHP, który w dniach 7-10 grudnia 2017 roku będzie miał miejsce w Warszawie.

Lp. imię nazwisko przydział służbowy okręg wyborczy hufców e-mail
hm. Mariusz Siudek Hufiec Podkrakowski komendant chorągwi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Margarett Antonik Hufiec Podhalański Hufiec Podhalański i Hufiec Jordanów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Kinga Delimata Hufiec Gorlice Hufiec Gorlice i Hufiec Nowy Sącz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Anna Drabik Hufiec Tarnów Hufiec Tarnów i Hufiec Bochnia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm.  Tomasz Gniadek Hufiec Kraków - Krowodrza Hufiec Kraków-Krowodrza, Hufiec Brzesko i Chorągiew Krakowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Anna Hałatek Hufiec Wieliczka Hufiec Wieliczka i Hufiec Kraków-Śródmieście Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Marcin Homel Hufiec Ziemi Wadowickiej Hufiec Ziemi Wadowickiej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Jakub  Jasek Hufiec Myślenice Hufiec Myślenice i Hufiec Gorczański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Michał Łesyk Hufiec Kraków - Podgórze Hufiec Kraków - Podgórze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Magdalena  Łuszcz Hufiec Kraków - Nowa Huta Hufiec Kraków- Nowa Huta i Hufiec Oświęcim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
hm. Jarosław Porański Hufiec Kraków - Nowa Huta Hufiec Kraków- Nowa Huta i Hufiec Oświęcim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pwd. Patryk  Smółka Hufiec Trzebinia Hufiec Trzebinia i Hufiec Krzeszowice Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Artur Walkowiak Hufiec Andrychów Hufiec Andrychów i Hufiec Kęty Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Sylwia Wójcik Hufiec Kraków - Podgórze Hufiec Kraków - Podgórze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
phm. Michał  Zięba Hufiec Podkrakowski Hufiec Podkrakowski i Hufiec Olkusz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.