Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Za nami Dzień otwarty Fortu Łapianka, który w przyszłości może stać się Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego.
Pogoda nie odstraszyła zwiedzających, którzy wraz z małopolskimi harcerzami z ZHP i ZHR mogli w tym historycznym miejscu przybliżyć sobie m.in. techniki harcerskie.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia Panu Wiceprezydentowi Miasta Krakowa Tadeusz Trzmiel,  Bogusław Kośmider - Przewodniczący Rady Miasta KrakowaZarząd Budynków Komunalnych w Krakowie, Stowarzyszeniu Przyjaciół Harcerstwa, Fundacja Kształcenia, Wypoczynku i RekreacjiHufiec ZHP Kraków-PodgórzeOkręg Małopolski ZHRSzczep Fioletowej TrójkiHufiec Podkrakowski ZHP im. Krakowskich Szarych Szeregów i Hufiec ZHP Kraków-Nowa Huta.

galeria z wydarzenia