• Inauguracja na Podhalu! Zapraszamy!
  • Zlot wędrowników Do zobaczenia na Zlocie!
Inauguracja na Podhalu!1 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Zlot wędrowników5

W związku z reorganizacją oraz okresem urlopowym w wydziale księgowym Komendy Chorągwi Krakowskiej, uprzejmie prosimy o kierowanie korespondencji mailowej tylko na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy również, że księgowość w okresie od 1 sierpnia do 15 sierpnia będzie nieczynna.

Kwestie dotyczące rozliczenia obozów i biwaków można załatwić przed tym terminem lub po nim.

Zmiana terminu dostarczenia dokumentów księgowych nie wpływa na termin dostarczenia raportu poobozowego.

Za utrudnienia przepraszamy!

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie chęci rozliczenia obozu z zespołem księgowym celem sprawnego przeprowadzenia tego procesu (693 913 346).

W sprawach pilnych prosimy o kontakt ze Skarbnikiem Chorągwi phm. Arturem Walkowiakiem (696 462 608).