Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

22 kwietnia w Krakowskim Teatrze Groteska miała miejsce uroczystość wręczenia Orderu Uśmiechu harcerskiemu małżeństwu Państwa Kucharskich, którzy są najstarszymi czynnymi drużynowymi zuchowymi w Polsce!

Barbara i R. Jacek Kucharscy założyli przy Samorządowym Przedszkolu nr 95 w Krakowie dwie gromady zuchowe dla najmłodszych dzieci- 19 Borkowskie Gromady Zuchowe „Krasnalki” i „Wilczki”.

Order Uśmiechu jest unikalnym w świecie odznaczeniem nadawanym dorosłym przez dzieci i w ich imieniu za okazywane im serce, przyjaźń i cierpliwość.
Druh Jacek Kucharski jest również laureatem Plebiscytu TADEK na Najlepszych Instruktorów ZHP Chorągwi Krakowskiej 2016 roku w kategorii senior.

Galeria zdjęć na naszym FANPAGE'u

Artykuł na stronie RADIA KRAKÓW