• Święto Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 23 marca 2019
Święto Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej 20191 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Co ma ze sobą wspólnego krakowski Stadion Cracovii, Jama Michalika i Klinika Ginekologii? Kto mieszkał przy ulicy Szlak 31? I dlaczego co roku na początku sierpnia o świcie na ulicy Oleandry gromadzą się krakowianie?...

W centrum miasta niespodziewanie pojawia się dziwna epidemia – epidemia niepamięci… Mieszkańcy pamiętają coraz mniej faktów związanych z rokiem 1918… Tylko oni sami mogą znaleźć antidotum… Tak zaczyna się scenariusz gier miejskich, na które chcemy Państwa zaprosić w niedzielę 14 października.

Do udziału w grach zapraszamy 3-6 osobowe zespoły (w szczególności rodziny z dziećmi), które staną się „patrolami” rozwiązującymi liczne zadania, rozsiane po całym mieście. Wśród nich nie zabraknie pytań o marszałka Piłsudskiego, zadań sprawnościowych, taktycznych i manualnych. Uczestnikom gier pomagać będą specjalne mapki oraz inne materiały, które każdy uczestnik otrzyma na starcie. Początek między godz. 10.00 a 11.00 na Rynku Głównym w Krakowie – przy Wieży Ratuszowej.

Na wydarzenie zaprasza wojewoda małopolski PIotr Ćwik oraz ZHP Chorągwiew Krakowska.

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej | Polityka prywatności