• Święto Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej 2019 23 marca 2019
Święto Patrona ZHP Chorągwi Krakowskiej 20191 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Inspektorat Lotniczy Chorągwi Krakowskiej zaprasza wszystkich chętnych harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów na warsztaty z klejenia modeli balonów na ogrzane powietrze.

Warsztaty odbedą się w środę 18 kwietnia oraz we wtorek 24 kwietnia, w lokalu Komendy Chorągwi, można przychodzić od godziny 17:00 do 21:00.

Zapewniamy wszystkie materiały.

Planujemy skleić 100 balon, które 2 maja wspólnie wypuscimy w powietrze.

Gorąco zapraszamy!!!

Jeśli chciałbys/chciałabys sie nauczyć sklejać balony, a termin Ci nie odpowiada, zadzwoń/ wyslij sms'a lub napisz do phm. Tomasza Gniadka tel. kontaktowy: 600-150-850 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZHP Chorągiew Krakowska © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. | bip logo Biuletyn Informacji Publicznej | Polityka prywatności