Zlot ZHP Gdańsk 20181 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3

Weź udział w Zlocie Związku Harcerstwa Polskiego Gdańsk 2018, na którym Chorągiew Krakowska tworzy własne gniazdo zlotowe!

„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro”
- 100-lecie zjazdu zjednoczeniowego ZHP
- 100-lecie Niepodległości Polski
- Podsumowanie pracy z kierunkami programowymi
- Zrównoważone cele rozwoju ONZ

Termin: 6-16 sierpnia 2018 r.
Miejsce: Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Dołączajcie do wydarzenia na facebooku , a na pewno nie ominą Was żadne informacje dotyczące tej największej harcerskiej imprezy 2018 roku!

"Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro!"
To wezwanie do szerszego spojrzenia na otaczający nas świat i podjęcia prawdziwych działań. Ten zlot ma Was zainspirować. Przez 11 dni przyszłorocznych wakacji więcej niż 10 tysięcy harcerzy ze wszystkich zakątków Polski będzie razem uczyć się, bawić i na nowo odkrywać, czym jest braterstwo, praca nad sobą i służba. Nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia w sierpniu 2018 na Wyspie Sobieszewskiej!

ZGŁOSZENIA od 5 września na www.krakowska.zhp.pl
SZCZEGÓŁY  www.gdansk2018.krakowska.zhp.pl