• Scout Cup 2017 Zapraszamy!
  • Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego 2017 w Małopolsce! W Małopolsce!
  • Zlot wędrowników Do zobaczenia na Zlocie!
Scout Cup 20171 Propozycje programowe na Rok Kościuszkowski2 Harcerstwo? To proste!3 Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego 2017 w Małopolsce!4 Zlot wędrowników5

Zapraszamy na kolejną edycję Zlotu Drużyn Wędrowniczych ZHP Chorągwi Krakowskiej!

termin: 15-18.06.2017 r.

miejsce: Piaski-Drużków

szczegóły: www.zlotwedrowniczy.krakowska.zhp.pl

fb: www.facebook.com/ZDWCK.ZHP

zgłoszenia do 26.04.2017

Zachęcamy do zdobywania miana Drużyny Kościuszkowskiej!

Termin realizacji: 4.02.107 do 15.10.2017

Lub pod numerami telefonów: hm. Anna Nowak 519-353-323, phm. Anna Marat 793-766-030

Szczegóły oraz zasady w regulaminie poniżej:

Zapraszamy na II Pielgrzymkę Harcerską do Kalwarii Zebrzydowskiej "Idź odważnie ku świętości".

Trud wędrówki, interesujące warsztaty, wspólna i indywidualna modlitwa oraz niezapomniane przeżycia w harcerskim gronie to tylko niektóre cechy tegorocznej Pielgrzymki ZHP Chorągwi Krakowskiej do Kalwarii Zebrzydowskiej.

ORGANIZATORZY: Zespół ds. Wychowania Duchowego i Religijnego ZHP Chorągwi Krakowskiej wraz z Hufcem Ziemi Wadowickiej
TERMIN: 22-23 kwietnia 2017 rok
ZGŁOSZENIA: do 5 kwietnia przez formularz elektroniczny
KOSZT: 25 zł

wpłaty na konto: 60 8591 0007 0020 0055 2365 0007
ZHP Chorągiew Krakowska
ul. Karmelicka 31
31-131 Kraków
tytułem: Pielgrzymka Harcerska + hufiec + nazwa patrolu/ imię nazwisko instruktora

KONTAKT: komendantka pielgrzymki hm. Dagmara Duda Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie wydarzenia (poniżej) oraz na wydarzeniu na Facebooku

Regulamin odznaki można pobrać TUTAJ

Celem konkursu jest zainteresowanie uczniów historią Polski, ze szczególnym uwzglçdnieniem historii regionalnej oraz ukazanie Tadeusza Kociuszki - bohatera narodowego jako autorytetu, wzoru dla następnych pokoleń.

Zainteresowane szkoly prosimy o zgłaszanie chęci udzialu w konkursie w terminie do 15 marca 2017 r.

Szczególowe informacje na podstronie http://krakowska.zhp.pl/nasz-bohater-tadeusz-kosciuszko